LOT 157859-13
Gormley, Antony
"Singularity" 2007
Gormley, Antony
Engelsk, 1950
Litografi, 4/40, 100 x 69 cm (papirmål)
Signert bak på arket: Antony G 07
Nummeret og titulert bak på arket
Merknad:
Montert med tape i to horisontale linjer i toppen av arket, ca. 60 cm
22 Apr 2024
Norway, Fornebu
Gormley, Antony
"Singularity" 2007
Gormley, Antony
Engelsk, 1950
Merknad:
22 Apr 2024
Norway, Fornebu