Gösta Adrian-Nilsson GAN
Gösta Adrian-Nilsson GAN (1884‑1965). ”Akvarium”. Signerad GAN. Gouache på papper lagt på pappannå, 24 x 24 cm.
CONDITION REPORT: For condition report, please contact: mail@uppsalaauktion.se
Provenance: Stockholms Auktionsverk, 25 april 2013, kat. nr 802.
16 May 2024
Sweden, Uppsala
16 May 2024
Sweden, Uppsala