LOT 49
Gösta Werner
"Visor av Evert Taube". Två blå klotkassetter med 61 färg- och sv/v litografier signerade Gösta Werner, verket numrerat 84/225.
Utgivna av Galerie Aix, Stockholm, 1989.
Condition: God kondition. Kassetterna något solkiga. Yttermått på kassetterna 48 x 33 x 20 cm.
27 Aug 2019
Sweden, Uppsala
27 Aug 2019
Sweden, Uppsala