Unsold
Lot 165

Graduale de tempore

et de sanctis juxta ritum sanctae romanae ecclesiae. (Regensburg, Pustet 1891. Imp.Fol. 4 Bl., 384, 184, 72, 4, 4, 11 S. Ohldr. (Stärker best., berieb.). - Etw. gebräunt, tls. fleckig.
Date
12 May 11:00 - 14 May 2022
Location
Germany, Pforzheim