LOT 1300
General Art and Antique Sale
Groen gepatineerd bronzen sculptuur voorstellende klassieke bokser, 20e eeuw;
Staande op marmeren voet. Onduidelijk gesigneerd.
h. 40 cm
Uit de nalatenschap van Clemens Merkelbach van Enkhuizen
[1]
30 Apr 2024
Netherlands, Amsterdam
h. 40 cm
[1]
30 Apr 2024
Netherlands, Amsterdam