LOT 5348

Groepje. Japan. Meiji / Tonki periode. Met voorstelling van een koppel vissers met jongen. Gesculpteerd ivoor, deels

Description EN
Pair of fishermen with boy.
Sculpted ivory, partly black-tinted. Japanese, Meiji/ Tonki era.
Red wax seal at the bottom.
Age cracks.

Beschrijving NL
Groepje. Japan. Meiji / Tonki periode.
Met voorstelling van een koppel vissers met jongen.
Gesculpteerd ivoor, deels zwart getint.
Rood lakzegel onderaan.
Ouderdomsbarsten.

Description FR
Groupe. Japon. Epoque Meiji/ Tonki.
Figurant un couple de pêcheurs avec garçon.
Ivoire sculpté. Cachet de cire rouge au revers de la base.
Traces d'usure.

29 Sep 2021
Belgium, Antwerp

Description EN
Pair of fishermen with boy.
Red wax seal at the bottom.
Age cracks.

Beschrijving NL
Rood lakzegel onderaan.
Ouderdomsbarsten.

Description FR
Traces d'usure.

29 Sep 2021
Belgium, Antwerp