LOT 621

Grote Markt van Kortrijk. Ca. 1850 Wit en grijs gewassen tekening, 26 x 16,9 cm, papier, ongesigneerd. In een vergulde, gesculpteerde kader. Stemmige voorstelling van de Grote Markt van Kortrijk met de Sint-Maartenskerk dominerend op de achtergond.

08 Oct 2021
Belgium, Brussels

08 Oct 2021
Belgium, Brussels