Gunilla Allard soffbord Lammhults 1990-tal
Köksbord på kopplade ben av svartlackade stölrörSkiktlimmad och fasad bordsskiva med björkfanerMärkt: Lammhults 1998Höjd: 52 cmMått skiva: 80 x 80 cmKonditionsrapport: Bruksslitage, märken och repor, inga övriga anmärkningar----------------------------Gunilla Allard coffee table 1990sKitchen table on connected legs of black lacquered steel pipesLayer-glued and beveled table top with birch veneerMarked: Lammhults 1998Height: 52 cmBoard dimensions: 80 x 80 cmCondition report: Use wear, marks and scratches, no other remarks