LOT 5568464

Gustav Becker regulatorure/stationsure (2)

Gustav Becker regulatorure/stationsure af fineret mahogni, hvidemaljeret skive med arabertal. H. 126cm. Medfølgende lodder og pendul. Fremstår nyrenoverede med lette brugsspor. (2)

29 Jan 2020
Denmark, Aalborg

29 Jan 2020
Denmark, Aalborg