LOT 35
Gustave SINGIER (1909-1984)
Composition, 1949.
Aquarelle sur papier.
Signée et datée en bas à droite.
Aquarel op papier.
Rechts onderaan gesigneerd en gedateerd.
24 x 31 cm
Provenance / Herkomst :
Collection privée / Prive collectie, Bruxelles.
15 Jun 2021
Belgium, Brussels
Composition, 1949.
Aquarelle sur papier.
Aquarel op papier.
24 x 31 cm
Provenance / Herkomst :
15 Jun 2021
Belgium, Brussels