LOT 110
Guus van Eck (1958), Voormalig gebouw van de Hoge Raad aan het Lange Voorhout, Den Haag
Voormalig gebouw van de Hoge Raad aan het Lange Voorhout, Den Haag
Painter / Artist / School
Guus van Eck (1958)
Technique / Size
prent, 25,5x37 cm (afm excl lijst)
Signature / Dating
gesigneerd in de druk (rechtsonder); genummerd en gedateerd in pen
12 Jun 2023
Netherlands, Hague
Painter / Artist / School
Guus van Eck (1958)
Technique / Size
Signature / Dating
12 Jun 2023
Netherlands, Hague