LOT 121
Guy Baekelmans (né en 1940)
FFc4, 1969
Huile sur toile.
Signée et datée en haut à droite.
Olieverf op doek.
Rechts bovenaan gesigneerd en gedateerd.
100 x 150 cm
Provenance/Herkomst:
Collection privée/Privé collectie
24 Nov 2019
FFc4, 1969
Huile sur toile.
Olieverf op doek.
100 x 150 cm
Provenance/Herkomst:
24 Nov 2019