LOT 122
Guy Baekelmans (né en 1940)
FFc 14, 1971
Huile sur toile.
Signée et datée en bas à droite.
Olieverf op doek.
Rechts onderaan gesigneerd en gedateerd.
110 x 130 cm
Provenance/Herkomst:
Collection privée/Privé collectie
24 Nov 2019
FFc 14, 1971
Huile sur toile.
Olieverf op doek.
110 x 130 cm
Provenance/Herkomst:
24 Nov 2019