LOT 123
Guy Baekelmans (né en 1940)
Planning an escape route, 1970
Huile sur toile.
Signée et datée en haut à droite.
Olieverf op doek.
Rechts onderaan gesigneerd en gedateerd.
130 x 97 cm
Provenance/Herkomst:
Collection privée/Privé collectie
24 Nov 2019
Huile sur toile.
Olieverf op doek.
130 x 97 cm
Provenance/Herkomst:
24 Nov 2019