LOT 124
Guy Baekelmans (né en 1940)
Attempt to reconnect, 1969
Huile sur toile. Signée et datée à droite.
Olieverf op doek. Rechts gedateerd en gesigneerd.
131 x 97 cm
Provenance/Herkomst:
Collection privée/Privé collectie
24 Nov 2019
Attempt to reconnect, 1969
131 x 97 cm
Provenance/Herkomst:
24 Nov 2019