LOT 125
Guy Baekelmans (né en 1940)
Lost in thoughts, 1969
Huile sur toile.
Signée et datée en haut à gauche.
Olieverf op doek.
Links bovenaan gesigneerd en gedateerd. 130,5 x 97 cm
Provenance/Herkomst:
Collection privée/Privé collectie
24 Nov 2019
Lost in thoughts, 1969
Huile sur toile.
Olieverf op doek.
Provenance/Herkomst:
24 Nov 2019