LOT 35
H. ten Hoven
Zicht op een gracht in Amsterdam, gesigneerd 'H. ten Hoven' l.o.
Afmeting: Olieverf op doek, 53,5 x 83,5 cm.
24 Aug 2022
Netherlands, Rotterdam
24 Aug 2022
Netherlands, Rotterdam