LOT 121
HÄNGFÅTÖLJER, ETT PAR
Bambu och rotting. 1900-talets andra hälft. Höjd 147 cm. Repor, märken.
19 Jun 2018
Sweden, Landskrona
19 Jun 2018
Sweden, Landskrona