LOT 140
HANS-AGNE JAKOBSSON, HATTLAMPA
Mässing. Modern design, 1900-talets andra hälft. Omärkt. Höjd 27 cm. Repor, märken.
19 Jun 2018
Sweden, Landskrona
19 Jun 2018
Sweden, Landskrona