LOT 143
HANS-AGNE JAKOBSSON, HATTLAMPA
Lackerad aluminium. Modern design, 1960/70-tal. Omärkt. Höjd 30 cm. Smärre bucklor, repor, märken.
19 Jun 2018
Sweden, Landskrona
19 Jun 2018
Sweden, Landskrona