Unsold
Lot 231

HELMUT DORNER (né en 1952)

Ede, 1993.
Huile sur toile. Dyptique.
Signée, datée et titrée au dos.
Olieverf op doek. Dyptisch.
Gesigneerd, gedateerd en getiteld op de achterkant.
68 x 90 et 70 x 48 cm
Provenance / Herkomst :
Konrad Fischer Gallery, Dusseldorf.
Collection privée / Prive collectie, Belgique.
Date
15 Jun 2021
Location
Belgium, Brussels