LOT 108

HENRI DE BEUL (1845-1900)

Description EN
Shepherdess with sheep and dog under a tree, 1869.
Panel (mahogany). Signed and dated 'H(en)ri De Beul/ 1869'.

Provenance:
G. Campo, Antwerp, 1.2.1988, sale 165, lot 265

Beschrijving NL
Herderin met drie schapen en hond aan de rand van het woud, 1869.
Paneel (mahonie). Getekend en gedateerd 'H(en)ri De Beul/ 1869'.

Herkomst:
G. Campo, Antwerpen, 1.2.1988, veiling 165, lot 265

Description FR
Bergère avec trois moutons et chien à la lisière de la fôret, 1869.
Panneau (acajou). Signé et daté 'H(en)ri De Beul/ 1869'.

Provenance:
G. Campo, Anvers, 1.2.1988, vente 165, cat.nr. 265
Size: 57 x 43 cm, 73 x 58.5 cm

08 Oct 2021
Belgium, Antwerp

Description EN

Provenance:

Beschrijving NL

Herkomst:

Description FR

Provenance:

08 Oct 2021
Belgium, Antwerp