LOT 819

HENRI DE COCKER (1908-1978)

Description EN
Untitled.
Charcoal and aquarel on linen. Signed 'De Cocker'.

Provenance:
Maurits Bilcke

Exhibition:
Tervuren, Privé kunstbezit te Tervuren en omgeving, 1966

Beschrijving NL
Zonder titel.
Houtskool en aquarel op linnen. Getekend 'De Cocker'.

Herkomst: Maurits Bilcke
Expo: Tervuren, Privé kunstbezit te Tervuren en omgeving, 1966

Description FR
Sans titre.
Fusain et aquarelle sur lin. Signé 'De Cocker'.

Provenance:
Maurits Bilcke

Expo:
Tervuren, Collections privées à Tervueren et environs, 1966

08 Dec 2021
Belgium, Antwerp

Description EN
Untitled.

Provenance:
Maurits Bilcke

Exhibition:

Beschrijving NL
Zonder titel.

Herkomst: Maurits Bilcke

Description FR
Sans titre.

Provenance:
Maurits Bilcke

Expo:

08 Dec 2021
Belgium, Antwerp