HENRI DE COCKER (1908-1978)
Description EN
Untitled.
Charcoal and aquarel on linen. Signed 'De Cocker'.
Provenance:
Maurits Bilcke
Exhibition:
Tervuren, Privé kunstbezit te Tervuren en omgeving, 1966
Beschrijving NL
Zonder titel.
Houtskool en aquarel op linnen. Getekend 'De Cocker'.
Herkomst: Maurits Bilcke
Expo: Tervuren, Privé kunstbezit te Tervuren en omgeving, 1966
Description FR
Sans titre.
Fusain et aquarelle sur lin. Signé 'De Cocker'.
Provenance:
Maurits Bilcke
Expo:
Tervuren, Collections privées à Tervueren et environs, 1966
Description EN
Untitled.
Provenance:
Maurits Bilcke
Exhibition:
Beschrijving NL
Zonder titel.
Herkomst: Maurits Bilcke
Description FR
Sans titre.
Provenance:
Maurits Bilcke
Expo: