LOT 430

HENRI HOUBEN (1858-1931)

Description EN
'Middelburg', 1917
Canvas. Signed and dated '1917/ H. Houben'.

Beschrijving NL
'Middelburg', 1917
Doek.
Gedateerd en getekend '1917/ H. Houben'.

Description FR
'Middelburg', 1917
Toile.
Signée et datée '1917/ H. Houben'.

07 Dec 2021
Belgium, Antwerp

Description EN
'Middelburg', 1917

Beschrijving NL
'Middelburg', 1917
Doek.

Description FR
'Middelburg', 1917
Toile.

07 Dec 2021
Belgium, Antwerp