LOT 430
HENRI HOUBEN (1858-1931)
Description EN
'Middelburg', 1917
Canvas. Signed and dated '1917/ H. Houben'.
Beschrijving NL
'Middelburg', 1917
Doek.
Gedateerd en getekend '1917/ H. Houben'.
Description FR
'Middelburg', 1917
Toile.
Signée et datée '1917/ H. Houben'.
07 Dec 2021
Belgium, Antwerp
Description EN
'Middelburg', 1917
Beschrijving NL
'Middelburg', 1917
Doek.
Description FR
'Middelburg', 1917
Toile.
07 Dec 2021
Belgium, Antwerp