HENRI ROIDOT (1877-1960)
Description EN
Old farmhouse in Linkebeek. Canvas.
Signed 'H. Roidot'.
Provenance:
Galerie d'Art Alfican, Brussels, 28.1.1976
Beschrijving NL
Oude hoeve te Linkebeek. Doek.
Getekend 'H. Roidot'.
Herkomst:
Galerie d'art Alfican, Brussel, 28.1.1976
Description FR
Vieille ferme à Linkebeek. Toile.
Signée 'H. Roidot'.
Provenance:
Galerie d'art Alfican, Bruxelles, 28.1.1976
Description EN
Signed 'H. Roidot'.
Provenance:
Beschrijving NL
Getekend 'H. Roidot'.
Herkomst:
Description FR
Signée 'H. Roidot'.
Provenance: