LOT 716

HENRI ROIDOT (1877-1960)

Description EN
Old farmhouse in Linkebeek. Canvas.
Signed 'H. Roidot'.

Provenance:
Galerie d'Art Alfican, Brussels, 28.1.1976

Beschrijving NL
Oude hoeve te Linkebeek. Doek.
Getekend 'H. Roidot'.

Herkomst:
Galerie d'art Alfican, Brussel, 28.1.1976

Description FR
Vieille ferme à Linkebeek. Toile.
Signée 'H. Roidot'.

Provenance:
Galerie d'art Alfican, Bruxelles, 28.1.1976

08 Dec 2021
Belgium, Antwerp

Description EN
Signed 'H. Roidot'.

Provenance:

Beschrijving NL
Getekend 'H. Roidot'.

Herkomst:

Description FR
Signée 'H. Roidot'.

Provenance:

08 Dec 2021
Belgium, Antwerp