HENRI THOMAS (1878-1972)
Description EN
The returned gaze.
Oil on canvas.
Signed 'Henri Thomas'.
Provenance:
Private collection Hasselt
Resale rights applicable.
Beschrijving NL
Mijmeringen. Olie op doek.
Getekend 'Henri Thomas'.
Herkomst:
Privé-verzameling Hasselt
Certificaat:
Berko, Knokke-Zoute, s.d.
Volgrecht van toepassing.
Description FR
Rêveries.
Huile sur toile.
Signée 'Henri Thomas'.
Provenance:
Collection privée Hasselt
Droit de suite applicable.
Size: 70 x 47 cm, 92 x 71 cm
Description EN
The returned gaze.
Oil on canvas.
Signed 'Henri Thomas'.
Provenance:
Private collection Hasselt
Resale rights applicable.
Beschrijving NL
Mijmeringen. Olie op doek.
Getekend 'Henri Thomas'.
Herkomst:
Privé-verzameling Hasselt
Certificaat:
Berko, Knokke-Zoute, s.d.
Volgrecht van toepassing.
Description FR
Rêveries.
Huile sur toile.
Signée 'Henri Thomas'.
Provenance:
Collection privée Hasselt
Droit de suite applicable.
Size: 70 x 47 cm, 92 x 71 cm