LOT 749
HENRI THOMAS (1878-1972)
Description EN
Seated young lady with cat, 1924.
Canvas. Signed and dated 'Henri Thomas/ 1924'.
Beschrijving NL
Jonge vrouw met poes in zetel, 1924.
Doek. Getekend en gedateerd 'Henri Thomas/ 1924'.
Description FR
Jeune femme au chat, 1924.
Toile. Signée et datée 'Henri Thomas/ 1924'.
08 Dec 2021
Belgium, Antwerp
Description EN
Beschrijving NL
Description FR
Jeune femme au chat, 1924.