LOT 127
HENRY WALTER KLEIN, STOLAR, ETT PAR
Teak. "Bramin chair", Bramin möbelfabrik, Danmark. 1960-tal. Märkta under sitsarna. Repor, märken.
16 Jan 2018
Sweden, Landskrona
16 Jan 2018
Sweden, Landskrona