HERMAN HEUSERS (1872-1938)
Description EN
Brown patinated bronze sculpture of a nude with greyhound.
Signed 'H.Heusers'.
On onyx stand.
Beschrijving NL
Naakt met windhond.
Sculptuur in brons, bruine patina.
Getekend 'H. Heusers'.
Op sokkel in onyx.
Description FR
Nu au lévrier.
Epreuve d'époque en bronze à patine brune.
Signée 'H. Heusers'.
Socle en onyx.
Description EN
Signed 'H.Heusers'.
On onyx stand.
Beschrijving NL
Naakt met windhond.
Getekend 'H. Heusers'.
Op sokkel in onyx.
Description FR
Nu au lévrier.
Signée 'H. Heusers'.
Socle en onyx.