LOT 68
HERRBETJÄNT
Betsad bok. Modern design. Märkt FR, Made in Italy. Höjd 106 cm. Repor, märken.
16 Jan 2018
Sweden, Landskrona
16 Jan 2018
Sweden, Landskrona