LOT 68

HERRBETJÄNT

Betsad bok. Modern design. Märkt FR, Made in Italy. Höjd 106 cm. Repor, märken.

16 Jan 2018
Sweden, Landskrona

16 Jan 2018
Sweden, Landskrona