LOT 100

HINDUISK GUDOM

Brons i form av örnguden Garuda. Indien, 1700-tal eller möjligen äldre. Höjd ca 7,3 cm. Förväntat slitage av ålder och puja.

23 Oct 2018
Sweden, Landskrona

23 Oct 2018
Sweden, Landskrona