LOT 101
HINDUISK GUDOM
Brons i form av örnguden Garuda. Indien, 1700-tal. Höjd 7,2 cm. Förväntat slitage av ålder och puja.
23 Oct 2018
Sweden, Landskrona
23 Oct 2018
Sweden, Landskrona