LOT 101

HINDUISK GUDOM

Brons i form av örnguden Garuda. Indien, 1700-tal. Höjd 7,2 cm. Förväntat slitage av ålder och puja.

23 Oct 2018
Sweden, Landskrona

23 Oct 2018
Sweden, Landskrona