LOT 7
HÖGTALARE, ETT PAR OCH STEREOBÄNK
Jakaranda och metall. Stereobänken märkt Bang & Olufsen. 1960-tal. Höjd 63, bredd 86 (bänken) resp. höjd 76, bredd 40 cm (högtalare). Repor, märken, en lös listbit medföljer. CITES-intyg för handel inom EU medföljer.
09 Aug 2022
Sweden, Landskrona
09 Aug 2022
Sweden, Landskrona