Han Krug (1890-1977)
Han Krug (1890-1977)
‘Landschap met de Papendrechtse brug over de Beneden-Merwede’, gesigneerd ‘Han Krug’ en gedateerd ‘17’ r.o.
Olieverf op 32,5 x 45,2 cm.
1917
05 Apr 2024
Netherlands, Rotterdam
Han Krug (1890-1977)
Olieverf op 32,5 x 45,2 cm.
1917
05 Apr 2024
Netherlands, Rotterdam