LOT 42

Han Krug (1890-1977)

Han Krug (1890-1977)

‘Landschap met de Papendrechtse brug over de Beneden-Merwede’, gesigneerd ‘Han Krug’ en gedateerd ‘17’ r.o.

Olieverf op 32,5 x 45,2 cm.

1917

05 Apr 2024
Netherlands, Rotterdam

Han Krug (1890-1977)

Olieverf op 32,5 x 45,2 cm.

1917

05 Apr 2024
Netherlands, Rotterdam