Han Schuil (1958), Zonder titel (3x)
Painter / Artist / School
Han Schuil (1958)
Technique / Size
I. beschilderd aluminium (coverontwerp voor Fodor (tijdschrift nr. 6/7 1987)), 25x51 cm II. waterverf op papier; 34x37,5 cm (afbeelding) en 50x60 cm (bladmaat)
Signature / Dating
I & II. beide gesigneerd en resp. gedateerd 1987 en 1999
Extra Text
Conditie: I. verflaag op sommige plekken licht versleten. II. de witte randen licht gebobbeld en vlekkerig.
Painter / Artist / School
Han Schuil (1958)
Technique / Size
Signature / Dating
Extra Text