LOT 525

Han Schuil (1958), Zonder titel (3x)

Painter / Artist / School

Han Schuil (1958)

Technique / Size

I. beschilderd aluminium (coverontwerp voor Fodor (tijdschrift nr. 6/7 1987)), 25x51 cm II. waterverf op papier; 34x37,5 cm (afbeelding) en 50x60 cm (bladmaat)

Signature / Dating

I & II. beide gesigneerd en resp. gedateerd 1987 en 1999

Extra Text

Conditie: I. verflaag op sommige plekken licht versleten. II. de witte randen licht gebobbeld en vlekkerig.

29 Mar 2023
Netherlands, Hague

Painter / Artist / School

Han Schuil (1958)

Technique / Size

Signature / Dating

Extra Text

29 Mar 2023
Netherlands, Hague