LOT 26
Han van Meegeren (1889-1947), Christus
Han van Meegeren (1889-1947)
Christus
gesigneerd (rechtsonder)
olieverf op paneel, 20x21 cm (met lijst: 41x43 cm)
25 Mar 2024
Netherlands, Hague
Han van Meegeren (1889-1947)
Christus
gesigneerd (rechtsonder)
25 Mar 2024
Netherlands, Hague