LOT 82
Han van der Stal en Cornelia Wortel (1932-2010), 'Kindje III'; Vissen
Han van der Stal en Cornelia Wortel (1932-2010)
'Kindje III'; Vissen
beide gesigneerd
1x aquarel op papier, en 1x gemengde techniek op papier, diverse afm van circa 23x24 cm en 59x31 cm (afm excl lijst)
25 Mar 2024
Netherlands, Hague
'Kindje III'; Vissen
beide gesigneerd
25 Mar 2024
Netherlands, Hague