LOT 82

Han van der Stal en Cornelia Wortel (1932-2010), 'Kindje III'; Vissen

Han van der Stal en Cornelia Wortel (1932-2010)

'Kindje III'; Vissen

beide gesigneerd

1x aquarel op papier, en 1x gemengde techniek op papier, diverse afm van circa 23x24 cm en 59x31 cm (afm excl lijst)

25 Mar 2024
Netherlands, Hague

'Kindje III'; Vissen

beide gesigneerd

25 Mar 2024
Netherlands, Hague