LOT 21
Hans Chrystoph (1891-1962)
Twee alpenlandschappen. Een gesigneerd en gedateerd 1923.
Afmeting: Doek en paneel 20 x 31 cm. (2)
29 Sep 2021
Netherlands, Rotterdam
29 Sep 2021
Netherlands, Rotterdam