LOT 106
Hans Gleissner (1880-1935)
Hans Gleissner (1880-1935)
‘Boerendorpsstraat’, gesigneerd ‘H. Gleissner’ l.o.Olieverf op doek, 61 x 81 cmHans Gleissner (1880-1935)
Afmetingen: Olieverf op doek, 61 x 81 cm
Kunstenaar: Hans Gleissner (1880-1935)
14 Jun 2023
Netherlands, Rotterdam
Hans Gleissner (1880-1935)
14 Jun 2023
Netherlands, Rotterdam