LOT 65
Hans Smidth: Clouds over the heath. Sign. Hans Smidth. Olie på lærred. 33 x 31 cm.
Hans Smidth, b. Nakskov 1839, d. Frederiksberg 1917
Clouds over the heath. Sign. Hans Smidth. Olie på lærred. 33 x 31 cm.
25 Jun 2018
Denmark, Copenhagen
25 Jun 2018
Denmark, Copenhagen