LOT 1937
Harald Nielson design kom uitgevoerd in art-nouveau stijl zilver.
Denemarken, Kopenhagen, Georg Jensen, 1925-1932, keurtekens: meesterteken, gehalte teken, modelnummer 456 - gebruikssporen, deukjes. H 4,5cm dia 13,6cm, 188,5 gram, 925/1000.
07 Mar 2019
Netherlands, Klaaswaal
07 Mar 2019
Netherlands, Klaaswaal