LOT 539
Harrie Gerritz (1940)
'Kompositie (met verduisterde vensters)', rechtsonder in potlood gesigneerd en gedateerd '87, linksonder getiteld, zeefdruk, oplage 33/80, 82,5x61,5 cm.
23 Oct 2017
Netherlands, Den Haag
23 Oct 2017
Netherlands, Den Haag