LOT 31
Harry Zeegers (1929)
Harry Zeegers (1929), 'Poldergezicht, huizen en molen aan de waterkant', gesigneerd 'H. Zeegers' r.o.
Afmeting: Olieverf op doek, 50,5 x 60,5 cm
14 Dec 2022
Netherlands, Rotterdam
14 Dec 2022
Netherlands, Rotterdam