LOT 32
Harry Zeegers (1929)
Harry Zeegers (1929), 'Bloemstilleven met appels en een boek', gesigneerd 'H. Zeegers' r.o.
Afmeting: Olieverf op doek, 60,5 x 50 cm
14 Dec 2022
Netherlands, Rotterdam
14 Dec 2022
Netherlands, Rotterdam