Heilige Barbara, hand gestoken lindehouten sculptuur met polychrome beschildering, Frankrijk, 16e eeuw
h. 67
16 Apr 2024
Netherlands, Hertogenbosch
h. 67
16 Apr 2024
Netherlands, Hertogenbosch