LOT 1008
Heiligen, 4 hand gestoken houten bustes op bewerkte voet en met polychrome beschildering, 17e eeuw
13 Sep 2021
Netherlands, Hertogenbosch
13 Sep 2021
Netherlands, Hertogenbosch