Heister,L.
De cataracta glaucomate et amaurosi tractatio... Altdorf, Kohles 1713. Mit gest. Front. u. 2 gefalt. Kupfertaf. 7 Bl., 368 S. - Angeb.: Ders. Apologia et uberior illustratio systematis sui de cataracta glaucomate et amaurosi contra Wolhusii Ocularii Parisiensis cavillationes & objectiones. Altdorf, Kohles 1717. 15 Bl., 307 S. Hldr. d. Zt. mit Rsch. (Ob. Rckn. läd., etw. best. u. berieb.).