LOT 17
Hendrik Gerrit ten Cate (1803-1856)
Brandende molen bij nacht
linksonder get. Te dateren rond 1835
olieverf op paneel, 21,5x28 cm
Vergelijk dit werk met 'Nächtliche holländische Landschaft mit brennender Windmühle' (gedateerd 1835), verkocht bij veiling Neumeister, München, 6 december 2006, lot 623.
18 Mar 2020
Netherlands, Hague
Brandende molen bij nacht
18 Mar 2020
Netherlands, Hague