LOT 17

Hendrik Gerrit ten Cate (1803-1856)

Brandende molen bij nacht

linksonder get. Te dateren rond 1835

olieverf op paneel, 21,5x28 cm

Vergelijk dit werk met 'Nächtliche holländische Landschaft mit brennender Windmühle' (gedateerd 1835), verkocht bij veiling Neumeister, München, 6 december 2006, lot 623.

18 Mar 2020
Netherlands, Hague

Brandende molen bij nacht

18 Mar 2020
Netherlands, Hague