Hendrik Pieter Groen (1886-1964)
Titel:
Omschrijving:
'Rotterdams havengezicht met kranen in de verte', gesigneerd 'H.P. Groen' r.o.Olieverf op doek, 60,5 x 80,2 cmHendrik Pieter Groen (1886-1964)
Afmetingen:
Olieverf op doek, 60,5 x 80,2 cm
Kunstenaar:
Titel:
Omschrijving:
Afmetingen:
Kunstenaar: