LOT 9

Hendrik Pieter Groen (1886-1964)

Titel:

Omschrijving:
'Rotterdams havengezicht met kranen in de verte', gesigneerd 'H.P. Groen' r.o.Olieverf op doek, 60,5 x 80,2 cmHendrik Pieter Groen (1886-1964)

Afmetingen:
Olieverf op doek, 60,5 x 80,2 cm

Kunstenaar:

14 Jun 2023
Netherlands, Rotterdam

Titel:

Omschrijving:

Afmetingen:

Kunstenaar:

14 Jun 2023
Netherlands, Rotterdam