LOT 1613
Hendrik Van Veenendaal Lighthouse II.
Aantal: 1
Kunstenaar: Hendrik van Veenendaal
Getiteld: Vuurtoren II
Gesigneerd: Ja
Techniek: Zeefdruk op paneel
Oplage: 100
Ingelijst: Ja
Afmeting met lijst (HxBxD): 113cm x 53cm
Conditie: Nieuw
Productbeschrijving: Met CV van kunstenaar op de achterzijde.
Time
06 Aug 2020
Aantal: 1
Getiteld: Vuurtoren II
Gesigneerd: Ja
Techniek: Zeefdruk op paneel
Oplage: 100
Ingelijst: Ja
Conditie: Nieuw
Time
06 Aug 2020