LOT 1613

Hendrik Van Veenendaal Lighthouse II.

Aantal: 1
Kunstenaar: Hendrik van Veenendaal
Getiteld: Vuurtoren II
Gesigneerd: Ja
Techniek: Zeefdruk op paneel
Oplage: 100
Ingelijst: Ja
Afmeting met lijst (HxBxD): 113cm x 53cm

Conditie: Nieuw

Productbeschrijving: Met CV van kunstenaar op de achterzijde.

Time
06 Aug 2020

Aantal: 1
Getiteld: Vuurtoren II
Gesigneerd: Ja
Techniek: Zeefdruk op paneel
Oplage: 100
Ingelijst: Ja

Conditie: Nieuw

Time
06 Aug 2020